Vitajte v Tatrách

Útulné ubytovanie v Hornom Smokovci

Fotogaléria

Ako doma

Vieme, že len spokojný klient sa rád vráti a preto kladieme dôraz na čistotu, ústretovosť a osobitý prístup ku každému hosťovi

Fotogaléria

Villa Krejza

Navštívte našu vilu a vychutnajte si jeho príjemnú rodinnú atmosféru

Fotogaléria

Najkrajší výhľad

Na Peknej Vyhliadke v Hornom Smokovci vás radi privítame v našej Villa Krejza.

Ponúkame celoročné a cenovo dostupné ubytovanie v útulnej vile. Je situovaná v ideálnej lokalite pre aktívne strávený oddych spojený v zime s lyžovačkou a v lete s turistikou vo Vysokých Tatrách. Už názov adresy sľubuje pekné výhľady do okolia. Za jasného počasia sa pred vami otvorí krajina od Levoče po Nízke Tatry, svojou blízkosťou vás uchvátia tatranské štíty. K spríjemneniu pobytu prispeje aj originálne zariadený interiér vily. V zime na vás teplom dýchne historická kachľová pec, v lete oceníte súkromie a zeleň terasy. Okolie poskytuje bohaté možnosti turistických výletov po tatranských dolinách a končiaroch, kultúrnych a historických pamiatkach. Dopravné spojenie zabezpečuje električka, ktorá premáva do Tatranskej Lomnice a na Štrbské Pleso zo zastávky Pekná Vyhliadka priamo za vilou. Z Horného Smokovca je to do Starého Smokovca len 10 minút chôdze. Odtiaľ sa vyveziete novou pozemnou lanovkou na Hrebienok.

Villa Krejza

Naše izby

Ponúkame veľkorysé priestory a prírodné materiály

Stravovanie

Naštartujte sa tými pravými raňajkami. Každý deň ponúkame vždy čerstvé raňajky formou bufetu, s dôrazom na kvalitné domáce potraviny.

Zostaňte v kontakte

Snažíme sa svoju prácu robiť najlepšie ako vieme. Poteší nás, ak sa od vás dozvieme, ako ste spokojní. Budeme radi za každý váš názor a milý postreh. Chceme totiž, aby vám pobyt u nás prinášal radosť a pôžitok.

Odoslaním formulára súhlasíte so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, na účel a dobu vybavenia vašej požiadavky uvedenej vo formulári. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaše údaje nebudú sprístupnené, či poskytnuté tretím osobám.

Združenie cestovného ruchu Vysoké Tatry Región Vysoké Tatry
Počasie Vysoké Tatry - Horný Smokovec tu